Sylwester 2021/2022Zachęcamy do poznania szczegółów oferty turystycznej Szklarskiej Poręby oraz atrakcji Hotelu Wiktoria.

 

Szklarska Poręba, jeden z najpiękniejszych kurortów górskich i największy ośrodek narciarski w Polsce, przyciąga turystów i maniaków białego szaleństwa przez cały rok oferując szeroką gamę wydarzeń kulturalnych i sportowych.
Szrenica, góra u której stóp leży Szklarska Poręba, to ponad 20 km nartostrad, wyposażonych w najnowocześniejszą infrastrukturę i sztuczne naśnieżnie na wszystkich trasach.

Rokrocznie odbywa się tu szereg imprez, m. in. Bike Action, Zawody Kajakowe na rzece Kamiennej, Weekend z Adrenaliną , Majowy Zawrót Głowy, Bieg Piastów, Gwiazdy na Śniegu, Śniegolepy, Slalom RETRO i wiele, wiele innych.

Do stałej oferty miasta latem dla osób szukających mocnych wrażeń należą: najwyższa w Polsce Zjeżdżalnia Grawitacyjna, Park Linowy, czy zapierająca dech w piersiach kolejka tyrolska.

Jednak największym skarbem Szklarskiej Poręby jest otaczająca ją zewsząd nieskażona przez cywilizację Przyroda. Karkonosze i Góry Izerskie otaczające miasto oferują setki kilometrów szlaków turystycznych co pozwala organizować wielodniowe wyprawy rowerowe i piesze, podczas których można napawać się majestatyczną panoramą gór, wdychając czyste górskie powietrze.

Jest to wymarzone miejsce dla każdego kto pragnie odetchnąć od codziennych spraw i miejskiego zgiełku. Dla każdego kto chce zatopić się w ciszy, otoczony naturą, stąpając po solidnej podstawie jaką są tutejsze przepiękne góry, które stoją tu od dziesiątków milionów lat i stać będą – niezmiennie.

 

Copyright © 2010 Hotel Wiktoria **

projekt i wykonanie: pro-link strony internetowe